Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD)
Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD)
Tofaş Fabrika (Bursa)
Eren Enerji A.Ş. (Zonguldak)
TPIC Başkanlığı (Kazakistan)
ETİ Maden İşletmeleri (Eskişehir)
Baştaş Çimento (Ankara)
Karsan (Bursa)
Rossa Group (Gebze)
Nova Reklam (Gebze)
TÜLOMSAŞ-ESKİŞEHİR
Pamukkale Tenis Klubü (Denizli)
Küçükçalık Tekstil (Bursa)
Finike Belediyesi (Antalya)
Bursa Atlı Spor Klübü (Bursa)
Efe Güray Spor ve Eğitim Tesisleri Vakfı (Ankara)
Kulak İnşaat Depo (Irak)
İşbir Sünger Depo (İzmir)
İşbir Sünger Depo (Ankara)
Raman Corp Depo (Irak)
Hebo Yapı Atölye (Kıbrıs)
Egokons Atölye ve Depo (İzmir)
Aybastı Belediyesi Kurultay Çadırı (Ordu)
Trabzon Valiliği Spor Salonu (Trabzon)
ADM Yağ Sanayi Depo (Lüleburgaz)
Ketu İnşaat Teniskortu (TBMM)
Ciner Grup Depo (Nallıhan)
Arsin Kaymakamlığı Spor Salonu (Arsin)
Akçaabat Kaymakamlığı Spor Salonu (Akçaabat)
Ayca İnşaat Pelitli Belediyesi Spor Salonu (Pelitli)
Eren Enerji Depo (Zonguldak)
Eti Maden İşletmeleri Depo (Emet)
İskenderun Demir Çelik İşletmeleri Yemekhane (İskenderun)
Bursa İl Özel İdare Genel Sekreterliği Manej (Bursa)
Konya Tenis İhtisas Kulübü Tenis Kortu (Konya)
Samsun Atlı Spor Kulübü (Samsun)
Oğuz İnşaat Depo (Kastamonu)
Mamak Belediyesi
Samsun Belediyesi
Çalık Enerji
Karayolları Genel Müdürlüğü
Tarım İl Müdürlüğü (Ankara)
Tarım İl Müdürlüğü (Edirne)
Tarım İl Müdürlüğü (Uşak)
Tarım İl Müdürlüğü (Sivas)
Başbakanlık TİKA
Azerbaycan Tarım Bakanlığı
TKİ Çan Linyitleri İşletmesi
TCDD 7.Bölge Müdürlüğü (Afyon)
TCDD 2.Bölge Müdürlüğü (Ankara)
Milli Eğitim Bakanlığı
Şoförler Cemiyeti Kanopi İmalatı
Hava Lojistik Komutanlığı
Devlet Malzeme Ofisi
İzmit Yıldızlar Yüzme Kulübü (İzmit)
Borusan
Ceylan İnşaat
Cengiz İnşaat
Özdoğan İnşaat
Özkar İnşaat
Özaltın İnşaat
Kargın İnşaat
Demirexport A.Ş.
Aksu Madencilik
BE-HA-ŞE Ltd. Şti.
Fernas İnşaat
Nurol İnşaat
Age İnşaat
İma İnşaat
Tepe İnşaat
Tepe-Nacap
Tepe Knauff
Oba İnşaat
Borsan
Akba İnşaat
Kolin İnşaat
Metiş İnşaat
Kenet İnşaat
Güriş İnşaat
Mapa İnşaat
Tavşanoğlu Grubu
Yüksel İnşaat
Ahmet Aydeniz
İbrahim Örs
Alkar İnşaat
Birlik İnşaat
T.C. Sağlık Bakanlığı
TCDD 2. Bölge
Kalecik İnşaat Makina (İran)
Quality Business Co. (Irak)
Senkron Plastik
Efe Gürel (Kastamonu)
NVS İnşaat (Adana)
Kalecik İnşaat (Adana)
Arar Petrol A.Ş. (Ankara)
Peksüt (Balıkesir)
Ezine Veri Tarım (Nevşehir)
Şimşekler Ticaret (Nevşehir)
Sinan Ateş (Yozgat)
Ünallar Toptan Gıda (Antalya)
Paru Motor (Ankara)
Özen İnş. Kimyevi Mad. (İstanbul)
Yapı Derya Ürünleri (İstanbul)
Beta Vakum Sanayii (Ankara)
Akçakale Kaymakamlığı (Şanlı Urfa)
Ceylanpınar Kaymakamlığı (Şanlı Urfa)
Maraş Valiliği (Kahraman Maraş)